Sklep Garden na Greenpoincie zamknął się po 25 latach istnienia

Reklama - Advertisement

Po 25 latach istnienia, sklep Garden, położony przy 921 Manhattan Ave. na Greenpoincie, zamknął swoje drzwi. Sklep słynął ze sprzedaży produktów organicznych, zdrowej żywności, a także gotowych obiadów i lunchy.

W piątek, 29 listopada, na drzwiach biznesu, została wywieszona poniższa wiadomość:

“Po 25 latach służenia naszym przyjaciołom na Greenpoincie i Williamsburgu, wczoraj był nasz ostatni biznesowy Dzień Dziękczynienia. Jesteśmy wdzięczni za lojalność przyjaciół i klientów, ale tak jak wiele małych biznesów dzisiaj, konkurencja w internecie i sieci supermarketów wprowadzające się do naszego regionu, zmusiły nas do podjęcia trudnej decyzji o zamknięciu naszych drzwi. Dziękujemy naszym sąsiadom, przyjaciołom i klientom, którzy wspierali nas przez wiele lat w biznesie.”

Aktualizacja 12/2/2019: Radio RAMPA otrzymuje informacje o tym, że w miejscu tym ma powstać inny sklep spożywczy, z nowym zarządem.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here