Tanieją mieszkania na Williamsburgu – remont metra L zbliża się wielkimi krokami

Reklama - Advertisement

Ceny za wynajem mieszkań w dzielnicy Williamsburg na Brooklynie maleją. Wszystko przez zbliżające się dużymi krokami, zamknięcie na 15 miesięcy metra L w kwietniu 2019 roku. Według nowego raportu StreetEasy, ilość mieszkań dostępnych do wynajęcia w tej dzielnicy wzrosła o 25%, w porównaniu do roku ubiegłego. Ceny za mieszkania na Williamsburgu spadły natomiast, osiągając poziom taki jak w roku 2015. Jak przewidują eksperci StreetEasy, trend będzie utrzymywał się, w miarę zbliżającego się remontu. 

W związku z powyższym, średni spadek cen mieszkań wynosi $250. Tylko w czerwcu, 1/3 wszystkich mieszkań na wynajem w tej dzielnicy zanotowała redukcję ceny. Wielu gospodarzy, zachęca do wynajmu rownież innymi korzyściami – miesiąc wynajmu za darmo, extra parking, itd. 

Na Street East, mieszkania na Williamsburgu oferowane są w cenach od $1700 za mieszkanie jednopokojowe. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here