Tłumy na pokazach “Miłość i Miłosierdzie” w USA

Reklama:

Film “Miłość i Miłosierdzie” podbił serca publiczności w USA. Sale podczas pokazów w Chicago i w Nowym Jorku były wypełnione, a ostatnie seanse już w najbliższy weekend w Nowym Jorku: 24 i 25 maja, 2019. Bilety do nabycia na stronie www.RampaBilety.com 

“Miłość i Miłosierdzie”, wszedł do polskich kin 29 marca i do tej pory jest najchętniej oglądanym polskim filmem. W kategorii filmów religijnych tylko Pasja Mela Gibsona cieszyła się większą oglądalnością. W filmie ukazane są nieznane do tej pory fakty, które przybliżą widzom narodziny niezwykłego kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie. Film odkrywa też zdumiewające związki pomiędzy cudownym obrazem z Polski a Całunem Turyńskim – jedną z najświętszych relikwi chrześcijaństwa. Zbaczamy badania naukowe, które udowadniają, że s. Faustyna na prawdę widziała Jezusa.

Niezwykła opowieść o Polskiej zakonnicy, Siostrze Faustynie – uznanej za świętą przez Papieża Jana Pawła II, mistyczce i wizjonerce, która w swoim życiu stanęła przed wykonaniem bardzo ważnej misji. Reżyserem filmu jest Michał Kondrat – Twórca m.in. “Dwóch Koron”, filmu poświęconemu historii o. Maksymiliana Kolbe. “Miłość i Miłosierdzie” zdecydowanie jest jego najlepszym filmem.

Zdjęcia dokumentalne kręcone były w Polsce, na Litwie i w USA. W warstwie fabularnej występują wybitni Polscy aktorzy, m in.: Kamila Kamińska, Maciej Małysa i Janusz Chabior. Film będzie dystrybuowany w kinach w 36 krajach.

Zobaczcie jak było w trakcie pokazów w Chicago:

 

About The Author

Related posts