Turniej piłkarski – dla zawodowców, dzieci, amatorów – przede wszystkim w dobrym celu!

Zdjęcie: Monika Pikul Photography Facebook
Reklama - Advertisement

Już 23 lipca w Sayreville, miejsce będzie miał II. Turniej Piłkarski Fundacji Mateusza Wełny. Turniej ma styl rodzinny, ale zaproszeni do niego są również zawodowcy! Stworzone zostaną dywizje, do których każdy zakwalifikowany zostanie według swoich umiejetności.

O co gramy? O wsparcie dla Fundacji Mateusza Wełny, fundacji założonej ku pamięci Mateusza Wełny, 25-letniego piłkarza polskiego pochodzenia. Mateusz zginął tragicznie w ubiegłym roku. Był dobrze zapowiadającym się sportowcem, o wielkim sercu. Teraz rodzina i przyjaciele kontynuować chcą jego działalność, a tym samym, wspomóc tych, którzy aspirują do zostania piłkarzem zawodowym. Fundacja udziela stypendia dla sportowców i wspiera czynnie wiele akcji charytatywnych. Przeczytajcie więcej:

Matthew M. Welna Foundation – aby realizować piłkarskie marzenia młodzieży

http://radiorampa.com/gala-matthew-m-welna-foundation-video/

http://radiorampa.com/posluchaj-relacji-z-pierwszej-gali-matthew-m-welna-foundation/

Turniej miejsce będzie miał 23 lipca, w 4441 Bordertown Avenue Sayreville, N.J.. Zapisy drużyn przyjmowane są do końca czerwca. Zapisać można się całą drużyną, lub indywidualnie i parami – wtedy przyporządkowani zostaniecie do innych osób i razem stworzycie drużynę. Zapisy: http://www.thewelnafoundation.com/welnaevents/

Najważniejsze: zapisać się, przybyć, dobrze się bawić, pomóc w szczytnym celu!

Podczas turnieju również masa atrakcji dla dzieci – gry i zabawy. Ponadto pyszne polskie jedzenie i trunki. Więcej info:

http://www.thewelnafoundation.com/

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here