Tydzień w Minutę (odcinek 19) – “Na helu”

Advertisement

Witamy Was serdecznie w kolejnym odcinku programu Tydzień w Minutę “Na helu”.

Tym razem dużo wiadomości z naszego podwórka i tych dobrych i tych miej przyjemnych do przekazania.

Rozpoczynamy od strajku firmy Verizon i problemach z jakimi boryka się Konsulat RP w Nowym Jorku. Wysłuchajcie materiału, aby dowiedzieć sie w jaki sposób najlepiej skontaktować się z Konsulatem w razie nagłej sprawy. Ponadto wiadomości z Waszyngtonu, ale więcej dowiecie sie z programu. W dzisiejszym odcinku mówiłyśmy także o wielkim sukcesie Polski w konkursie Eurowizji. Michał Szpak – czyli dzielny reprezentant naszego kraju wywalczył wspaniałe miejsce. Niestety po dobrych wiadomościach przychodzą też te najsmutniejsze. Informujemy was o wielkiej tragedii na Staten Island i dzieciach, które pozostały bez dwojga rodziców. Jak sobie radzą w tej trudnej sytuacji? Co ich czeka i jak my możemy pomóc – o tym w programie.

Zapraszamy Was do obejrzenia najnowszego odcinka i oczywiście pozostańcie z nami do samego końca, ponieważ w kulisach programu mamy dla Was dawkę pozytywnej energii i masę powodów do śmiechu. Tym razem kulisy nakręcane były “na helu”. Co to znaczy, przekonajcie się sami:)

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here