Tydzień w Minutę – Odcinek 32 – “Jak dosłownie złapać samolot”

Reklama - Advertisement

Witamy Was w kolejnym odcinku programu Tydzień w Minutę. W 32. odsłonie przekażemy Wam jak zawsze najważniejsze wiadomości minionego tygodnia. Do takich należy między innymi sprawa schroniska dla bezdomnych, które powstać ma na Maspeth. Odbyło się w tej sprawie spotkanie władz miasta z mieszkańcami. Jaka była reakcja ludzi? Jaka zapadnie decyzja w tej sprawie? Radio Rampa było obecne podczas spotkania, a cała relacja z tego wydarzenia na naszej stronie.

Kolejnym ważnym punktem programu jest pielgrzymka do Amerykańskiej Częstochowy. Do duchowej stolicy polonii przybyło ponad 3000 tysiące wiernych. W Tygodniu w Minutę również o fałszywym alarmie na lotnisku JFK w Nowym Jorku , a także o turbulencjach podczas lotu JetBlue, w wyniku których ranne osoby przewiezione zostały do szpitala.

Zachęcamy Was również do obejrzenia dwóch sond, które przygotowaliśmy dla Was w minionym tygodniu. Jeden z nich dotyczył zamknięcia linii metra L, drugi natomiast naszego bezpieczeństwa w nowojorskich parkach. Na koniec wiadomości z Kansas: tragiczna śmierć 10-latka podczas zjazdu z największej zjeżdżalni wodnej na świecie.

Za kulisami duża dawka śmiechu i pozytywnej energii. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu Tydzień w Minutę.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here