Tydzień w Minutę – Odcinek 44 – Dzień przed wyborami prezydenckimi

Reklama - Advertisement

Witamy Was w 44. odcinku programu Tydzień w Minutę. Jest to odcinek specjalny, ponieważ nagrywany dzień przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych. Bez względu na wynik wyborów i tego kto zostanie prezydentem USA, obiecujemy, że za tydzień powrócimy na wizję.

O czym usłyszycie w dzisiejszym odcinku? Rozpoczniemy oczywiście od wyborów, po czym bardzo gładko przejdziemy do wiadomości z ubiegłego tygodnia. Halloween na Greenpoincie było bardzo kolorowe, a my przygotowaliśmy dla Was materiał wideo, który już teraz znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Opowiadamy też o wszystkich świętych – jak Polonia obchodzi to ważne dla katolików święto w USA?

Z wiadomości sportowych – Legia Warszawa kontra Real Madryt. Jak udało się Legii strzelić trzy gole Realowi!? Co mówią złośliwcy?

Na koniec także o podwyżce cen paliw. New Jersey juz nie będzie rajem dla kierowców – to już rzeczywistość.

Sukcesy, poświęcenie, marzenia, czyli maraton nowojorski. Ogłoszony jest największym maratonem na świecie. Poznajcie jego zwycięzców, wśród nich prawie 300 Polaków.

To tylko kilka wiadomości minionego tygodnia, obejrzyjcie odcinek, aby dowiedzieć się więcej. Gdzie byliśmy? Co zobaczyliśmy?

W tym odcinku bez kulis. Wydawać mogłoby się, że temat wyborów prezydenckich 2016 zrobił swoje:)

Pozdrawiamy!

 

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here