Tydzień w Minutę – Odcinek 52 – Newsy vs. Kulisy

Reklama - Advertisement

Witamy w 52. odcinku programu “Tydzień w Minutę” na kanale RAMPA TV. Jest nam niezmiernie miło powitać Was w nowym roku. Mamy nadzieję, że program zyska wielu nowych fanów, a Ci którzy są z nami od początku bedą kontynuować swoją przygodę z nami przez kolejny rok.

W dzisiejszym odcinku wiadomości na przemian z kulisami programu – mamy nadzieję, że zostanie nam to wybaczone.

Rozpoczynamy od Esteban Santiago, mężczyzny odpowiedzialnego za zabójstwo 5 osób i ranienie kilkunastu, podczas ataku na lotnisku w Fort Lauderdale.

Sytuacja środowiskowa w Polsce coraz groźniejsza. Smog stał się prawdziwym zagrożeniem dla mieszkańców polskich miast. Władze apelują o pozostanie w domach.

W programie ponadto Prezydent Andrzej Duda, który podpisał w poniedziałek ustawy reformujące system szkolny w Polsce. Oznacza to oczywiście likwidacje gimnazjów w całej Polsce.

Nie można nie wspomnieć o jednym z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia czyli rozdaniu Złotych Globów. Nagrody filmowe Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej rozdane.  Musical “La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone zdobył serca publiczności.

W dzisiejszym wydaniu również wiadomości sportowe – Kamil Stoch, Piotr Żyła i Maciej Kot – to bohaterowie początku roku 2017 – Turniej Czterech Skoczni należy do Polaków. poza tym, sportowcem roku ogłoszono Anetę Włodarczyk – to ona dumnie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej, pobijając nie tylko swoje personalne rekordy ale również, rekord świata!

A na koniec niespodzianka – kto odebrał wiadomość o tym, że pomimo lat, które upłynęły od Igrzysk olimpijskich w Pekinie,  zdobył w nich jednak złoty medal?

Mamy dla Was również masę materiałów prosto z Polski. Monika Adamski opowiada o miejscach, które w Polsce odwiedziła i osobach, które spotkała.

Zobaczcie sami już teraz. Zapraszamy.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here