Zawód Satyryk – wideo relacja ze spotkania z Janem Pietrzakiem

Reklama - Advertisement

26 marca, 2015 roku w auli szkoły św. Stanisława Kostki na Greenpoincie, odbył się występ Jana Pietrzaka, polskiego satyryka. Spotkanie zorganizowane zostało przez Polsko-Słowiańską Federalną Unię Kredytową, bezpłatnie dla jej członków.

Była to jedyna możliwość aby spotkać się z Janem Pietrzakiem oraz posłuchać jego komentarza dotyczącego sytuacji politycznej w Polsce ale i życia Polaków. Ze znaną sobie dozą szczerości i humoru, Jan Pietrzak niejednokrotnie rozbawił publiczność, nie zaniedbując przy tym przemyślanych konkluzji dotyczących życia w Polsce.

Nie brakowało pytań od publiczności, słów sympatii pod adresem Pana Pietrzaka, oraz wspomnień. W trakcie przerwy, zebrani mieli okazję spotkać się z satyrykiem i zamienić kilka słów.

Na spotkaniu, Janowi Pietrzakowi towarzyszyła żona, Katarzyna. Państwo Pietrzak zaznajomili Polonię również z projektem stworzenia pomnika, Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej, w Warszawie. Projekt realizowany jest przez Fundację Jana Pietrzaka – Towarzystwo Patriotyczne.

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z wydarzenia.

Zdjęcia: http://www.radiorampa.com/rampaphoto/jan-pietrzak-i-spotkanie-z-polonia-w-nowym-jorku/

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here