Jan Pietrzak i spotkanie z Polonią w Nowym Jorku

Advertisement

26 marca, 2015 roku w auli szkoły św. Stanisława Kostki na Greenpoincie, odbył się występ Jana Pietrzaka, polskiego satyryka. Spotkanie zorganizowane zostało przez Polsko-Słowiańską Federalną Unię Kredytową, bezpłatnie dla jej członków.

Była to jedyna możliwość aby spotkać się z Janem Pietrzakiem oraz posłuchać jego komentarza dotyczącego sytuacji politycznej w Polsce ale i życia Polaków. Ze znaną sobie dozą szczerości i humoru, Jan Pietrzak niejednokrotnie rozbawił publiczność, nie zaniedbując przy tym przemyślanych konkluzji dotyczących życia w Polsce.

Nie brakowało pytań od publiczności, słów sympatii pod adresem Pana Pietrzaka, oraz wspomnień. W trakcie przerwy, zebrani mieli okazję spotkać się z satyrykiem i zamienić kilka słów.

Na spotkaniu, Janowi Pietrzakowi towarzyszyła żona, Katarzyna. Państwo Pietrzak zaznajomili Polonię również z projektem stworzenia pomnika, Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej, w Warszawie. Projekt realizowany jest przez Fundację Jana Pietrzaka – Towarzystwo Patriotyczne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia. Wideo relacja oraz wywiad z Panem Janem Pietrzakiem, już wkrótce w Radio RAMPA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here