Reklama - Advertisement

12 grudnia rano, zmarł nagle, Marcin Pachowicz, długoletni piłkarz drużyny Polonia NY Soccer. Marcin miał 45 lat – urodził się 27 sierpnia 1977 roku w Polsce. Był mężem Moniki i ojcem dwójki ich dzieci – Nicole, 11 i Masona, 8.

Przyczyna śmierci Marcina jest ustalana. 

W latach 90. Marcin występował w kadrach Polski od U-15 do U-19. Grał także w drużynie Jagiellonia Białystok. W Nowym Jorku grał w drużynie Polonia NY Soccer, na pozycji środkowego pomocnika, przez ponad 20 lat. W kwietniu tego roku, został wybrany do drużyny jubileuszowej 70-tki klubu piłkarskiego Wisła Garfield z NJ.

Przyjaciele i rodzina wspominają Marcina jako człowieka o cudownym poczuciu humoru, podchodzącego z dużym entuzjazmem do sportów – człowieka z charyzmą. Marcin był oddanym ojcem, który uczestniczył z pełnym zaangażowaniem w codziennym życiu swoich dzieci.

Przyjaciele rodziny, utworzyli zbiórkę na GoFundMe, aby pomóc najbliższej rodzinie Marcina w tej trudnej chwili: LINK TUTAJ

Pogrążona w smutku rodzina Marcina, informuje, że jego ostatnie pożegnanie będzie miało miejsce w piątek i w sobotę:

  • piątek, 16 grudnia, wystawienie zwłok w Arthur’s Funeral Home na Greenpoincie w godzinach od 5-9 p.m.
  • sobota, 17 grudnia, msza pogrzebowa w Kościele św. Stanisława Kostki na Greenpoincie o godzinie 10 rano. 

Radio RAMPA składa najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Marcina. Niech spoczywa w pokoju. 

Zdjęcie: Go Fund Me

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here