Amerykańskie Koło Przyjaciół Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza!

Reklama - Advertisement

American Friends of the University of Warsaw, Inc. to organizacja non-for-profit, która powstała z myślą o połączeniu absolwentów, ale także miłośników, Uniwersytetu Warszawskiego na terenie Ameryki Północnej. Gościem Radio RAMPA jest Profesor Waldemar Priebe, który w Radio RAMPA przedstawia ideę organizacji, a także mówi o planach na nadchodzące miesiące. 

Profesor Priebe podkreśla, że na terenie Ameryki Północnej może być nawet 2000 osób związanych w Uniwersytetem. Organizacja zaprasza, aby w spotkaniach jednak udział brały osoby nie tylko będące absolwentami Uniwersytetu, ale również jego miłośnicy, przyjaciele, czy osoby sentymentalnie z nim powiązane, jak na przykład, dzieci absolwentów.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 października (piątek) o 7 p.m. w restauracji ONE BEDFORD na Greenpoincie. Szczegóły i więcej informacji: http://afuw.org/ 

Posłuchajcie o szczegółach:

 

 

 

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here