Bezpłatna pomoc prawna dla obywateli Ukrainy w USA

Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest mecenas Monika Dziewa, która opowiada o szczegółach rozporządzenia władz amerykańskich, dotyczącego obecności na terenie USA obywateli Ukrainy. Kwalifikujący się obywatele Ukrainy, którzy przybyli do USA przed 1 marca 2022 roku, mogą zostać objęci tzw. Temporary Protected Status. Mecenas Dziewa, należy do grupy prawników, którzy za darmo udzielają osobom z Ukrainy pomocy, przy wypełnieniu odpowiednich wniosków w tej sprawie. W wywiadzie dla Radio RAMPA, mecenas Dziewa tłumaczy kto kwalifikuje się na skorzystanie z TPS, co oznacza przyznanie statusu i o co ubiegać mogą się beneficjenci tego programu.

Mecenas Monika Dziewa oferuje bezpłatnie swoją pomoc prawną w kwestiach TPS dla obywateli Ukrainy w USA – zadzwoń – 347 631 0844.

 

 

Mecenas Monika Dziewa

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here