Eric Adams chce modyfikacji prawa ustanawiającego Nowy Jork miastem sanktuarium

Reklama - Advertisement

Burmistrz Eric Adams powiedział, że jest zwolennikiem modyfikacji prawa, które ustanawia miasto Nowy Jork miastem sanktuarium – burmistrz we wtorek powiedział, że chciałby, aby osoby, które popełnią poważne przestępstwa, mogły zostać przez władze Nowego Jorku i nowojorską policję, przekazane w ręce federalnych władz imigracyjnych.

Zgodnie z obowiązującym prawem, nowojorska policja nie może wysyłać informacji o osobach nieudokumentowanych, które popełniły przestępstwo, do władz imigracyjnych.

We wtorek w City Hall, Radio RAMPA rozmawiało na ten temat  z Josephem Borelli, który pełni funkcję Minority Leader w nowojorskiej radzie maista oraz z radnym miasta Nowy Jork Robertem Holdenem. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Monika Adamski

Latest posts by Monika Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here