Narodowy dzień Pierogów już 8 października – bądź świadkiem wyjątkowego konkursu na Greenpoincie!

Reklama - Advertisement

UWAGA! 8 października o 5 p.m. restauracja Pierozek na Greenpoincie organizuje konkurs jedzenia pierogów z okazji przypadającego tego dnia Narodowego Dnia Pierogów!

Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości $500, a za drugie miejsce wygrać można $300 – gotówką! Co trzeba zrobić? Pierożek informuje, że w ciągu 5 minut zjeść trzeba będzie pierogi z serem i ziemniakami – osoba, która zje ich najwięcej, wygrywa. W roku 2022, zwycięzca zjadł 57 pierogów! W roku 2021, w pierwszej edycji konkursu, zwycięzca zjadł aż 88 pierogów! Jak będzie w tym roku? Czy pobity zostanie rekord? 

Jak informuje Pierożek, każdy może przyjść i być świadkiem kolejnego konkursu z okazji Narodowego Dnia Pierogów – wstęp – 10 USD – zawiera jedno piwo (draft) lub słynny koktajl Żubrówka. Pierożek zaprasza, aby pojawić się wcześniej, zająć dobre miejsce i dodatkowo, zjeść pyszny obiad (przed lub po konkursie). 

Restauracja Pierożek mieści się przy 592 Manhattan Ave. na Greenpoincie.

Tak było w tamtym roku:

500 USD za zjedzenie 57 pierogów – National Pierogi Day w Pierożku na Greenpoincie!

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here