Odbiór paczek z magazynu Doma/Polonez w Linden

Radio RAMPA cały czas pracuje nad potwierdzeniem wielu informacji, które dotyczą kryzysu w firmach DomaExport/Polonez Parcel Service. Zostaną one opublikowane na stronie Radio RAMPA.

Do tej pory potwierdzone informacje opublikowaliśmy tutaj: https://radiorampa.com/doma-export-polonez-parcel-service-w-kryzysie/

Opublikowaliśmy również informacje uzyskane od firmy Karex z Polski, w sprawie paczek, które znajdują się w już w ich magazynie: 

https://radiorampa.com/wiadomosc-od-firmy-karex-z-polski-dotyczaca-paczek-z-poloneza-domy/ 

Póki co, aktualizujemy Państwa jeżeli chodzi o odbiór paczek nadanych w USA, które wciąż jeszcze mogą znajdować się w magazynie firmy w Linden. 

W mijającym tygodniu, w korespondencji z redakcją Radio RAMPA, Rob Movshin, były wiceprezes ds. operacji w firmie International Package Shipping, która to firma jest właścicielem Doma Export/Polonez Parcel Service, przekazał, że nie pracuje już w firmie. Zajmował się wydawaniem paczek z magazynu – jak napisał – ”Dla klientów, nie dla firmy.”

W piątek, 24 marca, Movshin przekazał w korespondencji z Radio RAMPA, że pracuje w nowej pracy. Prosił aby przekazać, że próbował pomóc tak wielu ludziom jak mógł. Potwierdził jednocześnie, że w nadchodzącym tygodniu (27-31 marca) w magazynie w Linden jeszcze będzie przebywać osoba, która będzie asystować w sprawie odbioru paczek tam się znajdujących. Osoba ta ma przebywać tam w godzinach od 9:30 rano do 4 p.m. 

Magazyn w Linden:

1700 W Blancke St

Linden, NJ 07036

 

Zdjęcie: GoogleMaps

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here