Polska Intergrupa służy pomocą osobom pragnącym wyleczyć się z alkoholizmu

Reklama - Advertisement

Przedstawiamy działalność Polskiej Intergrupy, która działa na wschodnim wybrzeżu USA, aby nieść pomoc osobom borykającym się z uzależnieniem od alkoholu. Wchodząc na stronę internetową 

Polska Intergrupa Wschodniego Wybrzeża USA – Polska Intergrupa Wschodniego Wybrzeża USA

możecie znaleźć informacje dotyczące spotkań Anonimowych Alkoholików w języku polskim.

Możecie również zadzwonić pod numer 609 455 2738, który czynny jest 24/7 aby zapytać o pomoc. 

Gośćmi Radio RAMPA byli Marian Ch., przewodniczący Polskiej Intergrupy, oraz Pan Czarek, pragnący zachować anonimowość, członek jednej z grup AA, który wygrał walkę z nałogiem i opowiada o tym jak tego dokonał. Panowie opowiadają również o tym, jak krok po kroku można uzyskać pomoc. Dzielą się również najtrudniejszymi momentami na drodze do trzeźwości. Oboje przyznają, że problem dotyka coraz częściej młodych osób, choć wielu z nich wstydzi się zapytać o pomoc. Wysłuchajcie rozmowy wyemitowanej na antenie Radio RAMPA:

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here