Prawo, podatki, rachunkowość – program “Zawsze jest wyjście” w Radio RAMPA

Prawo, podatki, rachunkowość – program “Zawsze jest wyjście” w Radio RAMPA
Reklama:

Prawo rodzinne, rozliczenia i rachunkowość, sprawy podatkowe – to podstawowe kwestie każdego aspektu życia w USA. Odpowiednie ich zrozumienie oraz umiejętne poruszanie się w zakresie tych spraw, to gwarancja sukcesu w życiu rodzinnym ale i zawodowym. To również spokój na teraźniejszość ale i przyszłość. 

Zaniedbanie, nieodpowiednia organizacja, duże zmiany w życiu prywatnym czy zawodowym – wszystko to może doprowadzić do sytuacji problematycznych, które pozornie wydają się bez wyjścia. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi audycja w Radio RAMPA “Zawsze jest Wyjście,” w której wraz z udziałem ekspertów, przedstawiać będziemy problemy i rozwiązania, z zakresu prawa rodzinnego, rachunkowości, rozliczeń finansowych i podatków. Odpowiadać będziemy również na pytania słuchaczy. 

PRAWO RODZINNE

Ekspertem w tej dziedzinie będzie mecenas do spraw rodzinnych Karolina Dehnhard. Karolina Dehnhard pracuje w firmie prawniczej Budd Larner, P.C., czołowej firmie prawniczej  z ponad 100-letnim doświadczeniem. Mecenas Dehnhard odpowiadać będzie na pytania z zakresu, m.in.: małżeństwo i rozwód; sprawy imigracyjne, a związek małżeński; alimenty i sprawy podziału opieki nad dzieckiem; podział majątku; własność biznesu a małżeństwo i rozwód; odpowiedzialność prawna w małżeństwie i po rozwodzie; przemoc domowa.

KONTAKT: 973-315-4524 * [email protected] * Strona Internetowa Karolina Dehnhard Esq. 

PODATKI

Ekspertem w tej dziedzinie będzie Leon Fuks, CPA, dyplomowany księgowy, właściciel firmy podatkowej Leon Fuks CPA, P.C. z licencją w Nowym Jorku. Ma ponad 30 lat doświadczenia w zakresie rozliczeń podatkowych, a swoją praktykę prowadzi od 20 lat. Specjalizuje się w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych dla osób indywidualnych oraz małych biznesów, udziela również porad podatkowych. Leon Fuks odpowiadać będzie na pytania z zakresu, m.in. personalne rozliczenia podatkowe; biznesowe/korporacyjne rozliczenia podatkowe; rozliczenia podatkowe spółek; księgowość firm; payroll; rozliczenia z IRS.

KONTAKT: 718-726-6080 * [email protected] * Strona Internetowa Leon Fuks CPA

RACHUNKOWOŚĆ

Ekspertem w tej dziedzinie będzie Henry Rinder, CPA, dyplomowany księgowy firmy Smolin Lupin Advisory Tax Accounting z licencją na Nowy Jork i New Jersey. Ma ponad 30 lat doświadczenia w księgowości. Specjalizuje się w rachunkowości biznesowej, prawnej a także w dziedzinie przemysłu budowlanego, dystrybucyjnego i przetwórczego.  Henry Rinder odpowiadać będzie na pytania z zakresu m.in.: rachunkowość przedsiębiorstw; rachunkowość sądowa; oszustwa podatkowe; spory podatkowe i rozliczeniowe; wycena przedsiębiorstw; rachunkowość małżeńska.

KONTAKT: 973-461-7302 * [email protected] * Strona Internetowa Henry Rinder CPA


Audycja “Zawsze jest Wyjście” w Radio RAMPA od soboty 17 lutego, co drugą sobotę: premiera na antenie Radio RAMPA WSNR 620 AM o godz. 5:30 p.m. a następnie materiał wideo do obejrzenia w porannym Espresso Show, we wtorki o 11:30 a.m. w Radio RAMPA oraz na stronie www.RadioRAMPA.com. 

Wszystkie audycje dostępne będą na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com 

Stworzyliśmy stronę na Facebook: Zawsze jest wyjście oraz grupę zamkniętą Zawsze Jest Wyjscie, w której zapraszać będziemy Was do dyskusji. Wasze pytania, anonimowo, wysyłać możecie na adres [email protected]

Pamiętajcie, ZAWSZE JEST WYJŚCIE.

About The Author

Audycja z udziałem profesjonalistów w dziedzinie prawa rodzinnego, rozliczeń podatkowych, planowania finansowego oraz ubezpieczeń.

Related posts