Prezydent Ronald Reagan i Papież Jan Paweł II – konferencja w Waszyngtonie z udziałem znakomitych gości

W nadchodzącą środę, 26 września w Waszyngtonie, odbędzie się bezpłatna konferencja poświęcona Papieżowi Janowi Pawłowi II oraz Prezydentowi Ronaldowi Reaganowi “Ronald Reagan i Jan Paweł II: relacja, która zmieniła świat.” 

W całodziennym wydarzeniu, udział weźmie wielu znakomitych gości, w tym współpracownicy Prezydenta Reagana, a także goście z Watykanu. Wśród gości i panelistów: Callista Gingrich – Ambasador USA w Stolicy Apostolskiej, osobisty fotograf Papieża Arturo Mari, Edwin Meese, doradca prezydenta Reagana, duchowni, biorący udział w procesie Kanonizacji Jana Pawła II czy Prezydent Vaclav Klaus, były prezydent Czech. 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy ze współorganizatorem wydarzenia, Moniką Jabłońską, autorką książki “Jan Paweł II. Papież, który został pisarzem.” 

Rejestracja na wydarzenie jest konieczna:

https://www.eventbrite.com/e/ronald-reagan-and-john-paul-ii-the-partnership-that-changed-the-world-tickets-48951574477

 

 

Na zdjęciu poniżej, Monika Jabłońska, Callista Gingrich – Ambasador USA w Stolicy Apostolskiej, profesor Marek Jan Chodakiewicz.

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here