Relacja z Kanady po wprowadzeniu stanu wyjątkowego

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Krzysztof Różycki, polski kierowca ciężarówek z Kanady – Krzysztof brał udział w strajku truckerów przy granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Strajkujący nie zgadzają się z restrykcjami covidowymi ograniczającymi, jak mówią, wolności obywatelskie. W drugiej już rozmowie Krzysztofa z Radio RAMPA, relacjonuje on zakończenie strajku przy granicy, w związku z wprowadzeniem przez premiera Kanady tzw. stanu wyjatkowego. Krzysztof twierdzi, że wprowadzony został dosłownie stan wojenny. Mówi, że gdyby zależało to od niego, nie odjechałby tak szybko z granicy.

Gość Radio RAMPA opowiada o konsekwencjach jakie poniósł po udziale w strajku; mówi również o tym, co w miniony weekend działo się w Ottawie, gdzie policja dokonała aresztów wśród strajkujących, a wiele osób potraktowanych zostało gazem pieprzowym. Posłuchajcie:

Krzysztofa na Facebook’u możecie znaleźć na FanPage Arctic Knight


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj rozmowię z Krzysztofem, kiedy relacjonował sytuację prosto z granicy:

Polski trucker prosto z demonstracji przy granicy kanadyjsko-amerykańskiej – Radio RAMPA (Polish)

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here