Spotkanie opłatkowe dla bezdomnych

Zdjęcie: Konsulat Generalny RP Nowy Jork
Reklama - Advertisement

W środę, 8 grudnia, o godz. 1:00 pm w Msgr. McGolrick Park przy Russell Street i Nassau Avenue na Greenpoincie odbędzie się spotkanie opłatkowe dla bezdomnych.

Dla upamiętnienia wigilijnej tradycji, polscy bezdomni otrzymają paczki z artykułami potrzebnymi do przetrwania zimy oraz przygotowane do zabrania wigilijne potrawy. Tegoroczne spotkanie opłatkowe dl bezdomnych sponsorowane jest przez Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku, PSFCU oraz Polish Assistance.

Uwaga! Uczestnicy spotkania muszą mieć założone maski oraz przestrzegać wymaganego dystansu. Prosimy o przekazane tej informacji polskim bezdomnym spotkanym na ulicy lub przebywającym w Waszej okolicy.

Msgr. McGolrick Park, skrzyżowanie Russell Street & Nassau Avenue, Greenpoint, NY 11222

Środa, 8 grudnia, godz. 1:00 pm

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

i szczęśliwego Nowego Roku!

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here