Wiec solidarności z Ukrainą – NYC – 6 marca

Już 6 marca – w niedzielę – zorganizowany zostanie wiec solidarności z Ukrainą w Nowym Jorku. Rozpocznie się o 1 p.m. w Madison Square Park (pomiędzy Broadway i Piątą Aleją a 23 ulicą). Organizatorzy – Patryk Tomaszewski i Natalia Wowczko, umożliwią zebranym dokonanie wpłat na rzecz pomocy dla uchodźców z Ukrainy w Polsce, za pośrednictwem zbiórki uruchomionej przez Fundację Kościuszkowską (Więcej o zbiórce: Jak z USA pomóc uchodźcom z Ukrainy? Prezes Fundacji Kościuszkowskiej oraz Profesor Uniwersytetu ze Lwowa relacjonują sytuację przy granicy z Ukrainą – Radio RAMPA (Polish)) Wpłat dokonać można na stronie Fundacji Kościuszkowskiej: Stand With Ukraine 2022 (jotform.com)

Przekażcie jak największej liczbie osób. Demonstracji będzie więcej. O szczegółach w Radio RAMPA mówił Patryk Tomaszewski:


 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here