10. Polonijne Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim Joseph Dance Studio – relacja

Reklama - Advertisement

7 kwietnia w sali Cracovia Manor w Wallington, NJ, miejsce miały 10. Polonijne Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim Joseph Dance Studio. Pary taneczne z różnych szkół tańca w metropolii nowojorskiej, zaprezentowały tańce towarzyskie: standardowe i latynoamerykańskie. Mistrzostwa Joseph Dance Studio są kolejnymi na drodze profesjonalnych tancerzy i prowadzą do Mistrzostw USA. Oprócz par konkurujących ze sobą w tańcu, widzowie zobaczyli również pokazy tańca w wykonaniu grupy baletowej Dance Design, a także grupy młodzieżowej World Best Dancers i specjalnie zaproszonej na tę okazję, tanecznej reprezentacji Polonii z Kanady. Turniej o godz. 10 rano otworzył występ niespodzianka – Józef Pałka wystąpił ze swoim najmłodszym, 4-letnim podopiecznym.

Józef Pałka wychowuje polonijną młodzież poprzez taniec już od 27 lat. Tancerze jego szkoły nie tylko zdobyli najwyższe nagrody i medale w tańcu zawodowym, ale również, zapraszani są do uświetniania wszystkich ważnych polonijnych wydarzeń, od Parady Pułaskiego, przez festiwale polonijne, po lokalne imprezy. 

Posłuchajcie rozmowy z Józefem Pałką już po zakończeniu mistrzostw, a także zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

 

 Zdjęcia: Józef Pałka/RadioRAMPA

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here