Na jesienną depresję najlepszy wyjazd do Nowego Orleanu!

Reklama - Advertisement

Firma Ampol Inc zaprasza na wypoczynek i relaks w Nowym Orleanie, Memphis i Nashville. 9-dniowa wycieczka, z polskim pilotem/przewodnikiem, a najbliższym terminie to 17-25 listopada. Dokładny plan wycieczki: www.AmpolInc.com lub dzwoń 609-647-9054.

Przewodnik Bogumił Galik opowiada o wyjątkowości Nowego Orleanu, o anegdotach związanych z wycieczkami, oraz o tym dlaczego ten wyjazd, połączony ze zwiedzaniem Memphis i Nashville, jest idealny na jesienną depresję!

W Nowym Orleanie będziecie mieli okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca, takie jak Bourbon Street, francuska dzielnica, Jackson Square, Bazylika Św. Ludwika, a także podczas klimatycznego rejsu po rzece Mississippi zakosztować oryginalnej kuchni kajuńskiej. Dodatkowo, zwiedzicie najsłynniejsze, historyczne plantacje Luizjany, miasto Memphis oraz rezydencje Elvisa Presley’a Graceland, miasto Nashville, czyli światową stolicę muzyki country. Ponadto, odwiedzicie również stolicę whisky Jack Danielsa i zwiedzicie fabryczkę jednej z najsłynniejszych Whisky na świecie. +

 

Rampa Ranek
RAMPA Ranek to audycja radiowa od 7-10 a.m. od poniedziałku do piątku. Najważniejsze wiadomości, sport, biznes, kultura i wydarzenia. Dobra, polska muzyka. Słuchaj na www.RadioRAMPA.com lub poprzez bezpłatną aplikację RADIO RAMPA na telefony komórkowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here