Advertisement

6 stycznia, w Ratuszu Miasta Nowy Jork odbyła się konferencja prasowa Burmistrza Nowego Jorku Erica Adamsa z mediami etnicznymi i lokalnymi. Uczestniczyło w niej Radio RAMPA jako jedyne media polsko-języczne.

Burmistrz odpowiadał na pytania dotyczące swojej działalności w 2022 roku oraz o planach na rok 2023. Mowa była o bezpieczeństwie, pracy, młodzieży, rynku nieruchomości, sytuacji w służbie zdrowia i wielu innych – posłuchajcie podsumowania w wersji audio, lub zapraszamy do obejrzenia całej konferencji w wersji wideo. 

Posłuchajcie podsumowanie najważniejszych elementów konferencji, jakie wyemitowane było w Radio RAMPA na fali 620 AM, 7 stycznia. 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here