Wybory do Rady Dyrektorów PSFCU

Reklama - Advertisement

Roczne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PSFCU odbędzie się w sobotę, 18-go maja 2019 r. o godz. 17:00 w Centrum Operacyjnym Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, 9 Law Drive, Fairfield, NJ 07004. Podczas zebrania ogłoszone zostaną wyniki rocznych wyborów. Ponieważ kadencje trojga członków Rady Dyrektorów dobiegają końca, trzy miejsca będą dostępne. W związku z tym, trzech kandydatów o najwyższej liczbie głosów zostanie przyjętych na kadencje trzyletnie.

Nominacje do udziału w Wyborach do Rady Dyrektorów 2019 r. otrzymali następujący kandydaci (wymienieni w porządku alfabetycznym):

Marek Chrząszcz
Dr Paweł Maciąg
Paweł Maciąg
Krzysztof Matyszczyk
Mec. Mariusz J. Śniarowski
Małgorzata Wądołowski
Mec. Henry Walentowicz

Firma nadzorująca przebieg wyborów musi otrzymać wypełnione karty do głosowania do 13-go maja 2019 r., do godziny 23:59 czasu wschodnioamerykańskiego. Wybory 2019 odbędą się poprzez karty do głosowania, z możliwością głosowania drogą elektroniczną. Głosowanie elektroniczne jest dostępne wyłącznie dla użytkowników Bankowości Internetowej PSFCU. 

Więcej informacji i noty biograficzne kandydatów, kliknij tutaj.

O wyborach informujemy na antenie Radio RAMPA 620 AM. Posłuchaj aby dowiedzieć się więcej:

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.
RAMPA 620AM

Latest posts by RAMPA 620AM (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here