Wybory Miss Polonia New Jersey – relacja audio

16 września w restauracji Wallington Exchange w Wallington, NJ miejsce miały wybory Miss Polonia New Jersey 2019. 

Decyzją jurorów, to Beata Dul zdobyła tytuł Miss Polonia New Jersey 2019 i to również ona, 21 października powalczy o tytuł Miss Polonia USA. 1-szą wicemis wybrana została Victoria Sieczka, która również zdobyła tytuł Miss Publiczności. 2-gą wicemis została Katarzyna Wrochna. W konkursie brały udział również Nicole Bagiński, Kamila Iwaszko, Nicole Palka.

Każda z kandydatek otrzymała nagrody, o co zadbali organizatorzy: dyrektor konkursu Miss Polonia New Jersey Katarzyna Marnik, a także współorganizujące galę Beata Lodarska i Karolina Dehnhard, prezes Polish-American Chamber of Commerce North-East Division. Konkurs poprowadzili Alexandria Kołodko i Henry Rinder. Atrakcją wieczoru oraz gościem specjalnym była Ewelina Watson, która wykonała oryginalny taniec brzucha. 

Gala odbyła się przy pełnej sali, a po ogłoszeniu wyników konkursu, zgromadzeni goście oddali się tanecznej zabawie na parkiecie. 

Posłuchajcie:

 

 

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here