XI Polski Festiwal na Staten Island – 30 czerwca

Reklama - Advertisement

Ksiądz Jacek Woźny, proboszcz parafii p.w. św. Stanisława Kostki na Staten Island, zaprasza na XI Polski Festiwal już 30 czerwca w Snug Harbor Cultural Center. Wśród gwiazd tego dnia zespół ŻUKI Rock and Roll Band, który wykonuje hity lat 60., a w tym przeboje the Beatles; Tomasz Popławski JUNIOR; DJ Paweł Tokarz; zespół Zambrowiacy; a także gość specjalny bokser Adam Kownacki.

Wystąpią zespoły dziecięce, prezentujące tradycyjne polskie tańce, a jak co roku, tak i w tym roku, przybędą politycy ze Staten Island, dla których impreza ta jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu.

Mnsóstwo atrakcji dla dzieci, pokaz “starych” polskich samochodów, oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania sprzęt AGD, i aż 16 wycieczek na Karaiby!

Posłuchajcie:

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.
RAMPA 620AM

Latest posts by RAMPA 620AM (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here