Zbiórka dla Edyty i Lesława Mastej

Reklama - Advertisement

Jak już informowaliśmy za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, na prośbę rodziny Mastej, dzielimy się z państwem linkiem do zbiórki funduszy na leczenie i rehabilitację Edyty Mastej oraz pokrycie kosztów pochówku Lesława Mastej – polskich turystów, którzy byli ofiarami tragicznego wypadku, do którego doszło 8 czerwca w Attleboro w Massachussets. Jadący z turystami bus, został z potężną siłą uderzony w tył przez samochód Toyota Rav 4. 

Dla Polonii amerykańskiej zbiórka funkcjonuje pod adresem: https://www.gofundme.com/treatment-for-edyta-and-bring-leszek-body-back

Pogrążeni w bólu bliscy apelują o pomoc: “Edyta znajduje się w szpitalu w bardzo krytycznym stanie , miała operację która trwała ponad 9 godzin. Ich córka Ewelina jest nadal w Polsce , jest niesamowicie ważne aby miała możliwość przyjazdu do mamy i pomogła jej przejść przez tak straszna tragedię. Potrzebne są pieniążki na leczenie i rehabilitację Edyty , również na ostatnią podróż Leszka do Polski i koszty życia dla córki ktora przyleci aby być  blisko mamy. Cała rodzina jest w Polsce, jest to smutne że w tak ciężkich chwilach nie mogą być blisko córki, aby jej okazać wsparcie i dać siłę do walki o życie. Edyta i Lesław wyjechali po lepsze życie , aby zapewnić córce utrzymanie na studiach. Pracowali ciężko każdego dnia , mieli obydwoje dużo planów. Ewelina straciła już ukochanego tatę,  nie pozwólmy aby straciła i matkę.”

Zachęcamy Państwa do udzielenia wsparcia.

Jednocześnie przypominamy, że pogrążona w bólu firma Ampol INC, za pośrednictwem Radio RAMPA, przekazuje rodzinom oraz wszystkim tym, którzy ucierpieli w wypadku, najszczersze kondolencje.

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.
RAMPA 620AM

Latest posts by RAMPA 620AM (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here