Aresztowano mężczyznę odpowiedzialnego za brutalny napad na kierowcę na Greenpoincie

Reklama - Advertisement

Policja aresztowała mężczyznę, który doprowadził do brutalnej sprzeczki przy McGuinness Blvd. i Norman Ave. na Greenpoincie w ubiegłym tygodniu. 

46-letni Kevin McLean został aresztowany 27 lipca i postawiono mu zarzuty, m.in. próby morderstwa i napaści. Napastnik zaatakował 24-letniego kierowcę Ubera, groził mu nożykiem do papieru i chciał ukraść kluczyki do jego samochodu. Kiedy ofiara zaczęła się bronić i ścigać napastnika, ten próbował go staranować. Zajście zarejestrowane zostało na filmie przez świadków, a wideo obejrzano miliony razy.

Ofiara przeżyła, nie doznała również poważnych obrażeń, co świadkowie uważają za duże szczęście. 

W rozmowie z NY Daily News, napastnik twierdzi, że sytuacja wyglądała inaczej niż na filmie, i że to kierowca Ubera zaczął kłótnię. 

Kaucja za wypuszczenie sprawcy ustalona została na $100,000, w weekend miał opuścić areszt. Ma ponownie stawić się przed Kings Criminal Court 2 sierpnia. 

Greenpoint: brutalna sprzeczka kierowców

 

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.
RAMPA 620AM

Latest posts by RAMPA 620AM (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here